SERVISLER

Fırın Makinaları Üretimi

ATS olarak, ekmek ve pasta imalatı yapan müşterilerimiz için; işletme kapasitesi ne olursa olsun (küçük, orta ve büyük kapasiteli... ) pişirme fırınları,  hamur işleme makinaları ve sektörde kullanılan bazı ekipmanların üretimini yapmaktayız.

İstenilen kapasite ne olursa olsun, işletmenizin tüm ihtiyaçlarını tek bir kaynaktan elde edebilirsiniz. Dahası, üretimimizde olmayan makine ve ekipmanlar içinde, güvenilir çözüm ortağı firmalardan, bu ürünleri tedarik ediyoruz.

Sormak istediğiniz sorularınız ve merak ettiğiniz konular hakkında lütfen bizimle temasa geçiniz....

 

 

 

Otomatik Ekmek Üretim Tesisleri

ATS olarak büyük ölçekli kapasiteye sahip işletmeler için, otomatik tava dizme robotu ve otomatik yüklemeli katlı fırın imalatı yapmaktayız. Böylelikle müşterilerimiz; yüksek üretim kapasitelerine, mümkün olan en düşük üretim maliyeti, insan gücü ve yüksek hijyen standartlarıyla ulaşıyorlar. 

Ürünlerimiz ve vermiş olduğumuz hizmetler için lütfen bizimle temasa geçiniz.

 

 

 

Anahtar Teslim Projeler

ATS olarak müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına cevap vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Bir işletme için gerekli olabilecek tüm ekipmanları onlar için tedarik edip, anahtar teslim projeler sunuyoruz.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için daha fazla bilgi için lütfen bizimle temasa geçiniz...

Danışmanlık

Yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile müşterilerimize danışmanlık hizmeti de verebilmekteyiz. Özellikle bu sektöre yeni girecek müşterilerimize; doğru makina seçimi, işletme içi dekorasyon, iş akış planı, pazarlama faaliyetleri, hammadde tedariği konularında destek oluyoruz.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle temasa geçiniz.

Fason Üretim

ATS olarak özellikle Avrupa, Amerika ve Asya merkezli 14 üretici için, fason üretim yapmaktayız. Yüksek kalite ve uluslararası standardlara uygun olarak üretilen makinalarımız, muadillerine göre daha ekonomik fiyatlarla tedarik edildiği için, büyük imalatçılar tarafından tercih edilmektedir.

Ürünlerimiz ve vermiş olduğumuz hizmetler için lütfen bizimle temasa geçiniz...

 

 

 

 

Satış Sonrası Servis ve Yedek Parça

ATS olarak ürettiğimiz ürünler için montaj, yedek parça ve satış sonrası servis hizmetleri vermekteyiz. Aynı zamanda Ağustos 2016 da üretimini durduran Enkomak firmasına ait makinalar içinde yedek parça hizmeti vermekteyiz.

Ürünlerimiz ve hizmetleriniz için lütfen bizimle temasa geçiniz...

Revizyonlu Makina Satışı

ATS olarak özellikle döner fırınlar ve hamur işleme makinalarına ait makinaların revizyonunu yapıyor ve ekonomik çözüm arayan müşterilerimizin dikkatine sunuyoruz. Revizyonlu makinaların tüm hayati parçaları yenilenmekte, temizliği yapılmakta ve gerekli hallerde dış giydirmeleride yenilenmektedir.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha geniş bilgi için lütfen bizimle temasa geçiniz.

Hakkımızda

DENEYİM, VİZYON VE YENİLİKÇİLİK Gıda Makinaları sektöründe geçirdiğimiz 13 yıllık süre içerisinde edindiğimiz bilgi birikimi ve deneyimi, ürün portföyümüzde bulunan makineler ile siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Fırın ve Pasta makinaları sektöründe , ürün yelpazemizde bulunan 30 değişik modeldeki makineleri kullanan, değerli ATS müşterileri sayesinde, sektörün en iyi ve en güvenilir firmalarından biri haline geldik. Firma olarak küçük, orta ve büyük kapasiteye sahip birçok işletme için çözümler sunmaktayız. Uzun yılların tecrübesi, en son yenilikleri içeren teknolojik altyapımız, işini iyi yapan insan kaynağımız ve en iyi hammaddeleri kullanarak ürettiğimiz makineler sayesinde; müşterilerimize iyi bir başlangıcı, verimli ve uzun ömürlü makinelerle, sürekli iyi kalitedeki ürün çıktısını garanti ediyoruz. Bu vesile ile web sitemizde bulunan geniş ürün yelpazemize bakmanızı rica ediyor ve sizleri de mutlu ATS müşterileri arasında görmeyi ümit ediyoruz.

Haberler
Ekonomik Seri Spiral Mikser

Bu yıl içinde lansmanını yaptığımız yeni "ESPM E" serisi spiral mikserlerimize hemen göz atın. Kalite ve performanstan ödün verilmeden üretilen ekonomik seri mikserlerimiz, fiyatının yanı sıra estetik görüntüsü ile de göz dolduruyor... "E" serisi mikserlerimiz hamur işleme bölümü ürünleri içerisinden ulaşabilirsiniz...

 

 

 

 

Tesislerimize Ait Videolar Yayında...

Sizlere katalog resimlerini göstermekten daha fazlasını yaparak, makinalarımızı kullanan işletmelere götürüyoruz. Kurduğumuz büyük, orta ve küçük kapasiteye sahip işletmelere ait video görüntülerine https://www.youtube.com/channel/UC-QCK_HyGGLm88bm1TY6VPw kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Ürünlerimiz Tam Koruma Altında...

Kendimizi müşterilerimizin yerine koyuyoruz ve sevkiyat sırasında meydana gelebilecek can sıkıcı hasarlara karşı makinelerimizi tam koruma altına alıyoruz. Son testi yapılan makineler, palet üzerine sabitlendikten sonra, 2 kat koruyucu örtü ile tamamen çevreliyoruz. Ayrıca dışarıdan gelebilecek hasarlara karşı  makineleri, ahşap sandık içerisinde müşterilerimize sevk ediyoruz. Denizaşırı yüklemelerde ise, makineleri nemden korumak için, nem emici torbalar sandık içerisine yerleştiriyoruz.  Ürünlerimizin güvenle sizlere ulaşmasını sağlayarak; iyi bir başlangıcı temin ediyor ve sizlerin de yüzünü güldürüyoruz.

 

 

 

Deneyimli Teknik Kadro

Firma olarak deneyimli iş gücünün değerinin farkındayız. Bu sebepten dolayı sektöre uzun yıllar hizmet vermiş insanlara değer veriyoruz ve firma bünyesine katmak için elimizden geleni yapıyoruz.  Kuruluşumuzda,  deneyimli personel sayısı son derece fazla olmakla birlikte; en az 7 yıl, en fazla ise 22 yıl aralığında  sektörümüze emek vermiş değerli yol arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

 

 

 

Web Sitemiz Yenilendi...

Firmamız, ürünlerimiz ve verdiğimiz servisler hakkında daha detaylı bilgilerin yer aldığı yeni web sitemiz yayına başladı. Her türlü görüş, öneri ve sorularınız hakkında lütfen bizimle temasa geçiniz.

 

 

 

Tüm Haberler
İletişim Bilgileri
Adres:
Yazır Mh. Öztekinler Sk. 44/17 42130 Selçuklu, Konya – TÜRKİYE
Telefon:
+90 533 488 49 18
E-posta:
info@atsbakeryequipment.com