DİĞER

Tek ve Çift Renk Mozaik Pasta Makinası

Orta ve büyük ölçekli imalathaneler, pastaneler, unlu mamul üreticileri için ideal tam otomatik kuru pasta üretim makinesidir..Aynı kuru pasta üzerinde iki ayrı renkte hamur özelliği sağlar. Çeşitli başlıkları sayesinde, aynı makine üzerinde birçok farklı ürünü üretebilirsiniz. Tavaları otomatik olarak yürüterek kuru pastaları otomatik olarak dizer. Tavalar kullanıcı tarafından toplu olarak şarjör sistemine dizilir ve otomatik olarak boş tava bu şarjörden alınıp makine yükleme sistemine gönderilir. Böylelikle tek kullanıcı tarafından kolayca kullanılabilir ve personelden tasarruf sağlar. Hamur ile temas eden yüzeyleri tamamen paslanmaz çeliktir. Dokunmatik ekranı sayesinde kolayca kullanılabilir. Makine hafızasına kaydedilecek ürün reçeteleri daha sonraki kullanımlarda tekrar çağırılabilir ve aynı ürün tekrar üretilebilir. Böylelikle ürün standardizasyonu da sağlanır. Rakiplerinden farklı olarak depositör içerisinde çift motor bulunur ve bu da renkli ürünlerin farklı kalınlıklarda pasta üzerine enjekte edilebilmesine olanak sağlar. Makine ile birlikte yaklaşık 9 adet ürün kalıbı ücretsiz olarak verilir. Makinenin yanında kullanılacak olan tava arabası, tava, pudra şekeri makinası, mikser ve pişirme fırınları da tedarik edilebilir. Sipariş verilecek tavalar demonte olarak yüklenebildiğinden alandan ve nakliye ücretinden tasarruf sağlar. Sistemin pinomatik aksamlarının çalışması için kompresör ile birlikte kullanılmalıdır (cihazla birlikte gönderilmez.) 

 

Opsiyonlar:

Komprasör

Ekstra üretim kalıbı

Tava ve tava arabası

 Paslanmaz çelik dış kapaklar

Pudra Şekeri Makinası

Değirmen gövdesi çelik, diğer tüm aksamları paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Elek sistemi ile öğütme yapar. Ana motor gücü 5.5 kw. Ürün çıkış helezon motor gücü 0,25 kw. Kapasite 250-300 kg/saat. Ölçüler :1000 x 700 x 1500 mm

Hakkımızda

DENEYİM, VİZYON VE YENİLİKÇİLİK Gıda Makinaları sektöründe geçirdiğimiz 13 yıllık süre içerisinde edindiğimiz bilgi birikimi ve deneyimi, ürün portföyümüzde bulunan makineler ile siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Fırın ve Pasta makinaları sektöründe , ürün yelpazemizde bulunan 30 değişik modeldeki makineleri kullanan, değerli ATS müşterileri sayesinde, sektörün en iyi ve en güvenilir firmalarından biri haline geldik. Firma olarak küçük, orta ve büyük kapasiteye sahip birçok işletme için çözümler sunmaktayız. Uzun yılların tecrübesi, en son yenilikleri içeren teknolojik altyapımız, işini iyi yapan insan kaynağımız ve en iyi hammaddeleri kullanarak ürettiğimiz makineler sayesinde; müşterilerimize iyi bir başlangıcı, verimli ve uzun ömürlü makinelerle, sürekli iyi kalitedeki ürün çıktısını garanti ediyoruz. Bu vesile ile web sitemizde bulunan geniş ürün yelpazemize bakmanızı rica ediyor ve sizleri de mutlu ATS müşterileri arasında görmeyi ümit ediyoruz.

Haberler
Ekonomik Seri Spiral Mikser

Bu yıl içinde lansmanını yaptığımız yeni "ESPM E" serisi spiral mikserlerimize hemen göz atın. Kalite ve performanstan ödün verilmeden üretilen ekonomik seri mikserlerimiz, fiyatının yanı sıra estetik görüntüsü ile de göz dolduruyor... "E" serisi mikserlerimiz hamur işleme bölümü ürünleri içerisinden ulaşabilirsiniz...

 

 

 

 

Tesislerimize Ait Videolar Yayında...

Sizlere katalog resimlerini göstermekten daha fazlasını yaparak, makinalarımızı kullanan işletmelere götürüyoruz. Kurduğumuz büyük, orta ve küçük kapasiteye sahip işletmelere ait video görüntülerine https://www.youtube.com/channel/UC-QCK_HyGGLm88bm1TY6VPw kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Ürünlerimiz Tam Koruma Altında...

Kendimizi müşterilerimizin yerine koyuyoruz ve sevkiyat sırasında meydana gelebilecek can sıkıcı hasarlara karşı makinelerimizi tam koruma altına alıyoruz. Son testi yapılan makineler, palet üzerine sabitlendikten sonra, 2 kat koruyucu örtü ile tamamen çevreliyoruz. Ayrıca dışarıdan gelebilecek hasarlara karşı  makineleri, ahşap sandık içerisinde müşterilerimize sevk ediyoruz. Denizaşırı yüklemelerde ise, makineleri nemden korumak için, nem emici torbalar sandık içerisine yerleştiriyoruz.  Ürünlerimizin güvenle sizlere ulaşmasını sağlayarak; iyi bir başlangıcı temin ediyor ve sizlerin de yüzünü güldürüyoruz.

 

 

 

Deneyimli Teknik Kadro

Firma olarak deneyimli iş gücünün değerinin farkındayız. Bu sebepten dolayı sektöre uzun yıllar hizmet vermiş insanlara değer veriyoruz ve firma bünyesine katmak için elimizden geleni yapıyoruz.  Kuruluşumuzda,  deneyimli personel sayısı son derece fazla olmakla birlikte; en az 7 yıl, en fazla ise 22 yıl aralığında  sektörümüze emek vermiş değerli yol arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

 

 

 

Web Sitemiz Yenilendi...

Firmamız, ürünlerimiz ve verdiğimiz servisler hakkında daha detaylı bilgilerin yer aldığı yeni web sitemiz yayına başladı. Her türlü görüş, öneri ve sorularınız hakkında lütfen bizimle temasa geçiniz.

 

 

 

Tüm Haberler
İletişim Bilgileri
Adres:
Yazır Mh. Öztekinler Sk. 44/17 42130 Selçuklu, Konya – TÜRKİYE
Telefon:
+90 533 488 49 18
E-posta:
info@atsbakeryequipment.com